DIPLOMSKI STUDIJ – 1. GODINA
REZULTATI PREDROKA IZ KOLEGIJA SUVREMENE TEHNOLOGIJE UZGOJA CVIJEĆA
Redni broj Ime i prezime Ocjena
1. Andrea Alilović 3
2. Ante Ereš 4
3. Antonija Dodig 4
4. Antonija Ledušić 5
5. Domagoj Vujnović 3
6. Ivan Majić 5
7. Ivan Markulj 5
8. Josip Bekavac 4
9. Josip Herceg 3
10. Josipa Vukojević 5
11. Nikola Ćavar 5
12. Nikolina Tadić 5
13. Robert Sabljić 5
14. Silvija Topić 5
15. Slaven Kukavica 5
16. Slaven Pehar 5
17. Stanka Merdžan 4
18. Vera Jurković 5
19. Vladimir-Dado Majić 3
predmetna nastavnica
izv.prof.dr.sc. Katica Arar
Rezultati drugog dijela ispita | |||||
Ime i prezime | II | ||||
Vico, Klara | 43 | ||||
Glamuzina, Helena | 50 | ||||
Babić, Andreja | 46 | ||||
Penavić, Barbara | 28 | ||||
Karačić, Sanja | 28 | ||||
Šarić, Marijan | 41 | ||||
Herceg, Dario | 25 | ||||
Mijatović, Ruža | 17 | ||||
Najmanji broj bodova za prolaz je 27 | |||||
Popis studenata koji su položili | |||||
Ime i prezime | I | II | Sem | Ukupno | Ocjena |
Vico, Klara | 50 | 43 | 5 | 98 | 5 |
Glamuzina, Helena | 42 | 50 | 5 | 97 | 5 |
Babić, Andreja | 44 | 46 | 5 | 95 | 5 |
Penavić, Barbara | 38 | 28 | 5 | 71 | 3 |
Karačić, Sanja | 39 | 28 | 4 | 71 | 3 |
Šarić, Marijan | 44 | 41 | 3 | 88 | 4 |
Ispit prijaviti na redovitim rokovima. Upis ocjena će biti oglašen naknadno. | |||||
Ponovljeni ispit 13.1.2016 u 9 sati. Parcijalni ispit ne treba prijaviti. |
Ispit iz Genetike održan 16.02.2017. položili su sljedeći studenti:
1. Mario Čule izvrstan (5)
2. Mile Pažin izvrstan (5)
3. Marijela Ivandić izvrstan (5)
4. Iva Bošnjak izvrstan (5)
5. Marija Njavro izvrstan (5)
6. Marija Blažević vrlodobar (4)
7. Marija Dragićević vrlodobar (4)
8. Josip Ćurak vrlodobar (4)
9. Gabrijela Dragičević dobar (3)
10. Luka Barić dobar (3)
11. Mate Vukadin dobar (3)
12. Renata Vuleta dobar (3)
13. Grgo Vukoja dobar (3)
14. Stjepan Kožul dovoljan (2)
15. Mario Jurica dovoljan (2)
16. Marko Bagarić dovoljan (2)
17. Antonio Matić dovoljan (2)
18. Nikolina Barbarić dovoljan (2)
OPĆI SMJER - AGRONOMIJA
Rezultati II kolokvija iz predmeta „Kemija“ održanog 25. siječnja 2017. g.
1. Jelena Jurčević (2)
2. Mirna Matković (3)
3. Goran Kozarić (2)
4. Riad Đugum (2)
5. Bojana Borovac (2)
6. Monika Matić (2)
7. Filip Jakiša (2)
8. Petar Širić (2)
9. Matea Jurić (2)
10. Srećko Valjan (2)
11. Anđela Pokrajčić (3)
12. Kristina Prlić (3)
13. Mate Mihaljević (3)
14. Maja Balta (4)
15. Antea Mamić (5)
16. Ivana Raos (2)
17. Jelena Lupić (2)
18. Ivana Palac (2)
PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA
Rezultati II kolokvija iz predmeta „Kemija 1“ održanog 25. siječnja 2017. g.
1. Mateo Radić (5)
2. Marijana Petrović (5)
3. Ivana Blažević (5)
4. Maja Rotim (2)
5. Ana Vukoja (4)
6. Ivona Pandža (5)
7. Ivana Oreč (5)
8. Nikolina Zovko (5)
9. Željana Obradović (2)
10. Martina Kvesić (5)
11. Andrea Šaravanja (5)
12. Josipa Mikulić (2)
13. Mario Nižić (4)
14. Ivana Vukoja (3)
15. Marija Bezer (5)
16. Ivana Rešetar (4)
Normal 0 21 false false false SH X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
Biokemija-praktikum
23.1.2017.
1. Karla Akmadžić 95%
2. Luka Ćorić40%
3. Dejan Đerić 30%
4. Lora Jelić 70%
5. Andrija Lebedina 0%
6. Ante Marić 60%
7. Dominik nosić 70%
8. Ivona Pavić 80%
9. Andrea Miladin 88%
10. Ivanka Pavlović 80%
11. Dajana Konta 88%
12. Katarina Raguž 80%
13. Ivan Sabljo 47%
14. Ivana Soldo 100%
15. Mateo Šantić 72%
16. Robert Topić 72%
17. Amila Voljevica 100%
18. Klaudija Vujica 100%
19. Martina Zeljko 100%
20. Ana Zubac 80%
21. Tihana Perkić 75%
22. Milica Bakoč 70%
23. Josipa Primorac 85%
24. Zvonimir Pehar 50%
25. Ivan Ljubas 60%
Studentima koji su ostvarili ≥ 60% indeks će biti potpisan u četvrtak 26.1.2017. u 14:30.
Studenti čiji laboratorijski dnevnici nisu potpisani dužni su ih tada dostaviti.
Agronomski i prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta u Mostaru
Biskupa Čule bb 88000 Mostar BiH
Tel.: +387 (0) 36 337 102,
Fax.: +387 (0) 36 337 105,
Studentska služba: +387 (0) 36 337 100,
Email: aptf@sum.ba, referada@aptf.sum.ba
Žiro račun (KM):
3381302271314953
UNICREDIT BANK d.d. MOSTAR
Devizni račun:
SWIFT UNCR BA 22;
IBAN: BA 393381304831854411;
ID: 4227088130064
Žiro račun Studenskog zbora (KM):
3381302231566875